Para Kazandıran Oyunlar

    Son 2 yılda Türkiye'de de popüler olan para kazandıran internet oyunları, ilk defa Rusya tarafından başlatılmıştır. Rusya bu ilki bir çiftlik oyunu niteliğinde başlattı. Hattâ Türkiye'den çok sayıda arkadaşlarımız da Rusya'nın öncülüğünü yaptığı bu oyunlara ilgi göstermiş ve katılmıştır.

    Özellikle öğrencilere hitap eden bu oyunları artık yetişkin bireyler de oynamaya başladı. Para kazandıran internet tabanlı bu oyunlar, çok fazla kazandırmasa bile, hiç olmazsa cep telefonu, su, internet, doğalgaz faturası gibi küçük nitelikteki masraflarımızı telâfi edebiliyor.

    Ben de "madem ki bu oyunlar bu kadar ilgi görüyor, buna da bir el atayım" diyerek ülkemizdeki belli başlı para kazandıran oyunlar hakkında bazı önemli bilgiler paylaşmak istedim. Çünkü bazı oyunlar insanları dolandırma amaçlı olabiliyor. Bazılarının ise ömrü çok kısa olabiliyor. Bir kaçının kısa süre sonrasında kapandığını biliyorum.

    Bu oyunlara yatırım yapılarakta katılmak mümkün olduğu için, konunun ciddi olduğunu hatırlatmak isterim. Yukarıda da belirttiğim gibi, kötü amaçlı, dolandırma niyeti taşıyan oyunlar da yok değil. Konu hakkında hazırlamış olduğum bu blog menüsünün, sizler için bir rehber olacağını ümit ederim. Mağdur olmamak açısından bu oyunlar hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız, yararınıza olacaktır diye düşünüyorum. Bu oyunlara harcanan zamanın boşa gitmemesi, ve referans üye toplamak gibi emeklerinizin zayi olmaması için paylaştığım bilgileri dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

    Ülkemizdeki belli başlı para kazandıran oyunların isim ve logolarını aşağıda sıraladım. Hangisinin hakkında bilgi almak istiyorsanız, üzerine tıklayarak önemli bilgiler edinebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder