20 Kasım 2016 Pazar

Ücretsiz Bitcoin Kazanma Sitesi

    Merhaba Arkadaşlar,
    Bu yazıyı okuduğunuza göre çoğunuz bitcoinin ne olduğunu biliyorsunuz. Bitcoin uluslararası ülkelerde kabul gören ve çeşitli para birimlerine çevrilerek satılan sanal bir paradır. Fiziki bir varlık değildir ancak gerçek para birimlerine çevrilebilen bir getiri unsurudur. Uluslararası kullanımına bağlı olarak değeri artar veya azalır. Yabancı birçok internet sitesi bitcoin ile ödeme alır veya ödeme yapar. Bitcoin ticareti artık ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Çoğumuzun bitcoin ile işlem imkanı veren yabancı web sitelerinde üye kaydımız vardır.

    Bitcoin çıkarılınca doğal olarak ücretsiz bitcoin kazandıran internet siteleri de varlığını göstermeye başladı. Bunlardan en eski en köklü olanlarından biri de btcclicks.com'dur. Günlük reklamlar izleterek bitcoin kazandıran bir web sitesi. 2011 yılında kurulmuş, bu zamana kadar üyelerine binlerce bitcoin ödemesi yapmış en cazip internet sitelerinden biridir. Ödemeler için 12 saat süre verse de aslında 2 saat sonra ödeme gerçekleştirmekte ve hiçbir kesinti yapmamaktadır.
    Siteye Üyelik ve Kullanımı:
    Üyelik gayet  kolay. Gerekli bilgileri doğru girdikten sonra hemen kayıt olabiliyoruz. Tabi her zaman ki gibi e-posta doğrulaması gerekiyor. Bunun için üye olurken sık kullandığımız bir e-posta adresimizi yazmalıyız. 
    Kullanımı ve sitenin görselliği gayet basit. Sitenin üst kısmında yer alan Surf Ads menüsüne tıklayarak izlenecek reklamların üzerine tıklayıp bitcoin kazanabilirsiniz. Her reklam belirli bir süre sürüyor. Reklam süresine göre de kazanılan bitcoin değeri değişiyor. Mesela 0.00000041 bitcoin kazandıran bir video 10 saniye sürmektedir. Her reklamın süresi bittiğinde üst tarafta beliren captcha kodunu doğru girdiğimizde ücretsiz bitcoini kazanmış oluruz. Bu captcha kodu genelde basit matematiksel işlemden oluşur. Mesela 12+1 işlem sorusunu elle yazarak cevaplandırıyoruz. Bitcoinimizi kazandıktan sonra, açılan reklam sitesini kapatıp, btcclicks.com sitesindeki diğer reklamları da aynı işlemleri yaparak bitcoin kazanıyoruz. Bütün reklamları izleyip bitirdikten sonra siteyi F5 ile yenilediğimizde kazandığımız bütün bitcoin tutarının sağ üst köşede eklendiğini göreceğiz.
    Site İngilizce dilini kullanmaktadır. Ancak sanırım çoğunuz artık İngilizce siteleri kullanmasını biliyor. Bu sebeple pek üzerinde durmayacağım. İngilizce bilmenize gerek yok. Chrome tarayıcını kullanarak girdiğimizde siteyi türkçeleştirme imkanımız oluyor zaten. Sitenin boş bir tarafına mousemizin (faremizin) sağ tarafına tıklayarak sayfayı Türkçe diline çeviriyoruz.
    Siteyi öğrenmek için biraz kurcalamak yeterli. Ne kadar basit bir kullanıma sahip olduğunu anlayacaksınız.
    Minimum ödeme tutarı, 0.00010000'dir. Bitcoinleriniz bu tutarı bulduktan sonra size ait olan bitcoin cüzdan kodunuzu ve siteye kayıt olduğunuz şifreyi girdikten sonra çekebilirsiniz. En az 2 saat, en fazla 12 saat sonra bitcoin cüzdan kodunuza ödeme yapılmış oluyor.
    Ayrıca site size referans linki de veriyor. Bu davet linkinizi kullanarak arkadaşlarınıza tavsiye edebilir, sizin referans adresinizden kayıt olan her üyenin bitcoin kazançlarından komisyon alabilirsiniz.
    Bütün bu açıklamalarımdan hariç olarak aklınızda başka bir soru işareti kaldıysa adalanfatih@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. Her zaman kullandığım aktif e-posta adresimdir. Mutlaka geri dönüş yapacağımı bilmenizi isterim.
    Haydi bitcoin kazanmaya. Hepinize iyi kazançlar dilerim.

BTCClicks.com Banner

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder